W 2011 roku powstał salon „studio b.”. Ucząc się i pracując u najlepszych fryzjerów w Białymstoku nabywaliśmy doświadczenie i szlifowaliśmy techniczne umiejętności by w końcu po kilku latach móc zacząć tworzyć nową markę na naszym rynku. Zapraszamy do „studio b.” w Zielonej Kamienicy!
Ścisła współpraca z marką Loreal Professionnel zaowocowała przyznaniem certyfikatu SALON EKSPERT co pozwala nam w dalszym ciągu się rozwijać i być na bieżąco z najnowszymi trendami w modzie fryzjerskiej. Rozbudowany system szkoleń i pokazów szkoleniowych daje nam wciąż nowe inspiracje i świeże spojrzenie na pracę która jest zarazem naszą pasją. Dogodna lokalizacja w ścisłym centrum Białegostoku ułatwia spotkanie z naszymi klientami.
Jesteśmy otwarci na wszelką krytykę i sugestie by jeszcze lepiej móc sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Nasz zapał i determinacja zaowocowała dostaniem się do finału prestiżowego konkursu COLOR TROPHY 2012. Staramy się by nasza praca wykraczała poza mury salonu co objawia się uczestnictwem w różnych pokazach i pracy przy sesjach zdjęciowych.
Mamy nadzieje że ciągle będziemy mogli „marzyć, doskonalić się, osiągać sukces razem…”

Pozdrawiamy serdecznie